9 lutego – Bal karnawałowy 2018

9 lutego 2018 r. – Bal karnawałowy z Gryfitami

Tegoroczny bal karnawałowy z Gryfitami 2018 – przeszedł już do historii. Jak co roku świetnie się bawiliśmy na sali Stowarzyszenia „Nasze Warszewo”. Hasłem przewodnim były „bajki i nie tylko”. Muzycznie bal poprowadził Radek Porwich przy współudziale małżonki Agnieszki. W zabawie uczestniczyli członkowie naszego Koła, członkowie (biegacze) Ruchowej Akademii Zdrowia, członkowie chóru z Tanowa oraz nasi przyjaciele z różnych krańców Polski (m.in. Warszawa, Białej Podlaskiej, Międzyrzecza i Lubania). Były tańce i konkursy, w tym ten najważniejszy na króla i królową balu. W tegorocznej edycji królową została Sylwia, a królem jej mąż Grzegorz („Hipek”), którzy wystąpili we wspaniałych bawarskich strojach.