5 stycznia 2018 – Kolędowanie z Gryfitami

IMG_0611

Wieczorem 5 stycznia 2018 r. spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu w gościnnych progach Caffe Point przy ul. Staromłyńskiej, gdzie troskliwa „gospodyni” Monika podjęła nas domowym barszczem i pasztecikami oraz wspaniałym ciastem marchewkowym (przy okazji gorąco polecamy!). Wspólne śpiewanie i kolędowanie były pretekstem do podsumowania minionego i otwarcia nowego roku turystycznego 2018. Spotkanie było także okazją do wręczenia wyróżnień członkom koła: dyplomem honorowym PTTK nadanym przez Zarząd Główny PTTK wyróżnieni zostali: Agnieszka Michalak, Dorota Jarocha, Robert i Ewa Szymkiewiczowie oraz Sylwia Bujnowska. Nie zdążyliśmy wręczyć dyplomu śp. Radkowi Bochenowi dlatego odebrała go żona. Ponadto srebrną Odznakę „Za pracę z młodzieżą PTTK” otrzymała Iza Bochen, a Artur Ochał otrzymał Brązową Odznakę PTTK. Wyróżnienia wręczył kol. Józef Smolański, członek Zarządu ROS PTTK w Szczecinie. Spotkanie klubowe było też okazją do wręczenia brązowej GOT kol. Krzysztofowi Młynarczykowi, a jego syn Adaś otrzymał medal olimpiady rajdowej „Szlakami Obrońców Granic”. Jak kolędowanie to kolędowanie – było więc wspólne śpiewanie wraz z Heniem Talwikiem z przygotowanych przez niego śpiewników… i tradycyjnie już jak skończyły się kolędy.. zaśpiewaliśmy turystycznie. Dziękuję za ten miły wieczór!