Skalne Pleso na Słowacji

Wysokie Tatry

Beskidy - Skrzyczne

Dolina Cicha w Tatrach

Beskidy - hala Zyndranowa

 

30 grudnia 2015 – „Kolędowanie z Gryfitami”.

30 grudnia 2015 – „Kolędowanie z Gryfitami”.

 

koleda1.jpg30 grudnia, po raz ostatni w 2015 r. spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu z „Gryfitami” w kawiarni „Mała Tumska”.koleda9.jpg

Były wspólnie śpiewane kolędy i pastorałki, były także podziękowania prezesa zarządu za miniony sezon turystyczny koleda7.jpg oraz szczególne wyróżnienia dla czterech członkiń naszego koła. Na wniosek zarządu naszego koła, czterem naszym koleżankom nadane zostały Honorowe Odznaki „Za rozwój turystyki i krajoznawstwa”. koleda6.jpgUroczystego wręczenia dokonał nasz klubowy kol. Józef Smolański, będący zarazem członkiem zarządu Regionalnego Oddziału Szczecińskiego PTTK. Wyróżnienia otrzymały kol.: Iza Bochen, koleda5.JPGKatarzyna Kwaśniak, Dagmara Taracińska i Hania Ochał. Te odznaki to podziękowanie za ich pomoc w organizacji rajdów dla dzieci. Ale najważniejsze było wspólne kolędowanie: muzyczną oprawę koleda4.jpgnaszego spotkania zapewnił kol. Heniu Talwik przy wsparciu kol. Eli Adamus, którzy koleda3.JPGprzygotowali na to spotkanie specjalne kolędowniczki. Na koniec były serdeczne koleda2.JPGżyczenia na 2016 r. dla wszystkich klubowiczów.koleda11.jpg